אודותינו

אנו קבוצת אזרחים השואפים לתקן את שיטת הממשל הישראלית. אין אנו שייכים לשום מפלגה או תנועה פוליטית ואין אנו מתיימרים לייצג שום מגזר בחברה הישראלית. המייסדים מגיעים מרקעים חברתיים ותרבותיים מגוונים ומאמינים בחופש הבחירה של כל אזרח ואזרחית לנהל את חייהם כראות עיניהם. אנו מאמינים כי החירות והמגוון התרבותי יתרמו רבות לאחדותנו כאומה בארצנו.

 

אהוד טוקטלי הוא איש תקשורת, תסריטאי, עורך, מתרגם, יזם, איש מחשבים ואינטרנט.

יליד הארץ 1953, נצר לוותיקי ירושלים מצד אביו, ובן לעולי מרכז אירופה מצד אמו.

למד תיאטרון, צילום וקולנוע בישראל ובאנגליה, פירסם עשרות תסריטים ומאמרים ושלושה ספרים.

הקים חברת הזנק בתחום מיחשוב הפקות ועסק גם בתיירות.

 

  רב ישעיהו הכהן הולנדר הוא רב ומורה, מנהל ויזם. יליד ארה"ב 1937, עלה ארצה בתש"ח.

בעל תואר שני בפיסיקה תיאורטית מהאוניברסיטה העברית, בעל רקע במשפטים וחשבונאות, מהנדס מערכות לוגיסטיות ועורך פטנטים.

שימש כרב בכולל של ישיבת הסדר, ולימד בבית הספר למינהל עסקים באוניברסיטת ת"א.

עורך מהדורת אינטרנט של התלמוד הבבלי בשם "גמרא נוחה" .

 

ליאור בן חיים הוא ירושלמי שחי בקיבוץ בצפון, נשוי + 2, בעל תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית בגיאוגרפיה ובמדע הדתות בדגש על נצרות ואסלאם.

בעל הכשרה וניסיון תעסוקתי בתחום הפיננסי ובניהול פרויקטים. בעל תואר שני מהטכניון בתכנון ערים ואזורים.

כיום מנהל תחומי השבחה, תכנון אסטרטגי ומערכות מידע בועדה לתכנון ולבניה בצפון.

יו"ר של עמותת עם אדם ברוח הגותו של א.ד. גורדון. חבר ועד מקומי בקיבוץ. ומאמין חסר תקנה ביכולתנו לגדול באומץ דיאלוגי ובחמלה על חלקיותנו ולחיות ולשגשג יחד וחשוב אף יותר ללמוד להיות בטוב לחוד.

  ד"ר אביעזר ויס הוא איש חינוך בגמלאות וגר ברמת-גן. יליד ירושלים 1943. נשוי למרים ולהם 4 ילדים, 12 נכדים ונינה. היה 12 שנה מרצה בכיר בחוג לספרות עם ישראל באוני' בר אילן במקביל להוראה וחינוך בבית ספר על יסודי. לאחר שהחליט להעדיף את החינוך על האקדמיה, ניהל 15 שנה את התיכון התורני 'צייטלין' בת"א. היה שנתיים בשליחות בקנדה כנציג ארצי של המחלקה לחינוך ולתרבות תורניים בגולה של ההסתדרות הציונית העולמית. היה 10 שנים נשיא המכללה האקדמית לחינוך 'גבעת ושינגטון' והוביל אותה להכרה אקדמית לתואר ראשון ושני. כותב ומרצה בענייני חינוך, זהות יהודית, מחשבה יהודית, ספרות, פרשנות המקרא וספרות חז"ל. מרבה לטייל בארץ ובעולם ורואה בכך חלק מהותי בזהותו.

 

תמיכה והצטרפות לפורום דרכי תקוה


מנוע תגובות מאת Commentics.com
גרפיקה מאת יעל ויס ו- ליאור שדה


כל הזכויות שמורות ל'דרכי תקוה' HopeWays.org ©
2003-2021

'דרכי-תקוה' שומר על זכותו לפרסם חומרים לפי שיקול דעתם של עורכי האתר. עם זאת, כל החומרים באתר זה מתפרסמים על אחריותם הבלעדית של מחבריהם. בעלי האתר ועורכיו אינם מקבלים על עצמם אחריות לשום חומר, אלא אם הם נזכרים במפורש כמחבריו של קטע מסויים.

This website was tested on Google Chrome Version 94.0.4606.71, Mozilla Firefox Version 92.0.1 and Microsoft Edge Version 94.0.992.38